TR | EN

Emas

Geri
EMAS MAKİNA SANAYİ A.Ş.
 
Elginkan Topluluğu’nun E.C.A. markasıyla 35 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren şirketi Emas Makina Sanayi A.Ş. iklimlendirme sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

Döküm katı yakıt sobası ile üretim faaliyetlerine başlayan Emas, 2004 yılından itibaren kombi ve diğer ısıtma ürünlerinin de üretimini yapmaktadır.

2008 yılında üretim kapasitesinin artması ile Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan tesislere taşınmıştır.

Emas, bugün Manisa tesislerinde ürettiği kombi çeşitleri, duvar tipi yoğuşmalı kazanı, hermetik şofbeni, paslanmaz çelik eşanjörü ve elektrikli kombisinin yanı sıra, Elginkan Topluluğu içi ve dışı üretilen ısıtma ve bireysel/ticari soğutma çözümleri sağlayan cihazların da satış ve pazarlama süreçlerini yürütmektedir.

Başta panel ve pik döküm radyatör olmak üzere; havlupan, sıvı/gaz çelik kazanlar, oda termostatları, boyler, alüminyum radyatör ve havlupanlar, pelet soba ve kazanlar, seperatörler, duvar, kaset, salon tipi ve multi klimalar ürün gamı arasında yer almaktadır. 

Yurtiçi iklimlendirme sektöründe pazar lideri, güçlü satış ve satış sonrası ağıyla E.C.A. markası, Elginkan Topluluğu dış ticaret şirketi Eleks A.Ş. kanalıyla 100’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir.


new-product

E.C.A. Mobil

EMAR Teknisyen

E.C.A. Akıllı Cihazlar