TR | EN

E.C.A., 2. İzmir İç Tesisat Buluşması’na Sponsor Oldu

Geri
E.C.A., 2. İzmir İç Tesisat Buluşması’na Sponsor Oldu 
 
 
Türkiye iklimlendirme sektörünün öncü markalarından E.C.A., İzmir’de düzenlenen 2. İç Tesisat Buluşması’nın sponsoru oldu.   
 
 
E.C.A., Tepe kule Kongre Merkezi’nde İZMİRGAZ, Odaklı Grup ve Gazbir -Gazmer’in iş birliğiyle gerçekleşen 2. İzmir İç Tesisat Buluşması’na yaka kartı ipi ve kahve molası sponsoru oldu. Yaklaşık 200 kişinin katıldığı, konusunda uzman kişileri buluşturan organizasyonda E.C.A., sektör temsilcileriyle iş görüşmeleri gerçekleştirdi.  
 
 
Elginkan Topluluğu çatısı altında yetkili servis ağıyla satış sonrası müşteri hizmeti veren Emar A.Ş. Genel Müdürü ve DOSİDER yönetim kurulu başkanı Ekrem Erkut, İZMİRGAZ Genel Müdürü Ahmet Yetik ve İZMİRGAZ İç Tesisat Müdürü Ali Demircan’ın da katılımıyla gerçekleşen buluşmada, sektöre dair güncel mevzuatlar, enerji verimliliği ve yeni teknolojiler konuşuldu.  
 
 
Eğitim, sanat ve sporun gelişmesine yönelik çalışmalar yapan E.C.A., iklimlendirme sektörü ve sektördeki paydaşları için düzenlenen organizasyonları da sponsorluklarıyla desteklemeye devam edecek.   

E.C.A. Mobil

EMAR Teknisyen

E.C.A. Akıllı Cihazlar