TR | EN

E.C.A., 250’yi Aşkın Bayisini Medine Ve Mekke’de Ağırladı.

Geri

Elginkan Topluluğu çatısı altında 35 yılı aşkın süredir iklimlendirme sektörünün en güçlü markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdüren E.C.A., geçtiğimiz dönemde gerçekleştirdiği kampanyada başarılı olan bayilerini 28 Ocak – 7 Şubat 2023 tarihleri arasında Medine ve Mekke’de ağırladı.

E.C.A. ısı grubu bayileri ilk olarak Medine-i Münevvere’ye giderek, burada Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V.)’in kabrini ziyaret etme, Mescidi Nebevi’de ibadet etme, Uhud şehitliği, Kıbleteyn Mescidi, Hendek gibi Medine’nin tarihi ve önemli yerlerini görme fırsatı elde eden bayiler hurma bahçesinde Dr. Erkan Aydın’dan kutsal toprakların tarihi ile ilgi semineri dinlediler. Medine’de geçirdikleri 4 günün ardından Mekke-i Mükerreme’ye seyahat eden E.C.A. bayileri, Kabe-i Muazzama’ya ulaşarak Umre ibadetlerini gerçekleştirdiler. Mekke’de 4 günü dolu dolu ibadetle geçiren katılımcılar, Mekke civarındaki Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina gibi önemli bölgeleri de görme şansı yakaladılar.

Plan ve hedefler konuşuldu

Elginkan Holding ve Elginkan Vakfı yönetim kurulu başkanı Gaye Akçen’in de katılımıyla toplam 450 kişi olmak üzere 250’yi aşkın bayi ile yapılan mevlit organizasyonunun ardından, gelecek dönemin kampanyaları ve planları üzerine konuşuldu. Motivasyon odaklı gerçekleştirilen buluşmada bayiler bir yandan Umre ibadetini gerçekleştirirken bir yandan da yapılan toplantıda 2022 değerlendirmesi ve 2023 strateji ve hedefleri konusunda fikir alışverişi yaptılar.

E.C.A. Mobil

EMAR Teknisyen

E.C.A. Akıllı Cihazlar