TR | EN

Emas, Anfaş Hotel Tech Otel Teknik Ekipman Ve Malzemeleri Fuarı’na Katıldı

Geri

Elginkan Topluluğu şirketlerinden Emas Makina Sanayi A.Ş., Antalya’da düzenlenen Hotel Tech Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri Fuarı’na katıldı.  Çevre dostu çözümleriyle iklimlendirme sektörüne öncülük eden Emas, fuarda klima, kazan, boyler gibi ürünlerini sergiledi.

 

Çevre dostu ürünleriyle sektörüne öncülük eden Emas Makine Sanayi A.Ş., 7-10 Aralık tarihleri arasında Antalya Anfaş Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Hotel Tech Otel Teknik Ekipman ve Malzemeleri Fuarı'na katıldı. 130'dan fazla firmanın katıldığı fuara otelcilik sektörü profesyonellerinden Emas standına ilgi yoğun oldu. Fuar süresince Emas bir yandan ürünlerini sergilerken bir yandan da otelcilik sektörü temsilcileriyle yoğun iş görüşmeleri gerçekleştirdi.


Sektör profesyonellerinin dikkatini çekti

Tasarruflu ve çevre dostu ürünleriyle 35 yılı aşkın bir süredir ısıtma ve soğutma alanında çözümler üreten Emas Makina Sanayi A.Ş.; otel sahipleri, teknik müdürler, makina mühendisleri, elektrik mühendisleri, mimarlar ve otelcilik sektörü profesyonellerinin bir araya geldiği fuarda ürünlerini sergiledi. Yenilikçi ürünler ve hizmetler sunan firmalarla otelcilik sektörünün buluştuğu fuarda Emas; klima, multi klima, felis kazan ve boyler gibi ürünlerini sergiledi. Sergilenen ürünlere otelinde tadilat ve yenileme yapmak isteyen ya da yeni projeler yapan otelcilik sektöründen birçok profesyonel ilgi gösterdi.

E.C.A. Mobil

EMAR Teknisyen

E.C.A. Akıllı Cihazlar