TR | EN

E.C.A.’dan Sağlıklı Ortamlar Yaratan Yeni Klima: Niobe Blue

Geri

E.C.A.’dan sağlıklı ortamlar yaratan yeni klima: Niobe Blue

İklimlendirme sektörünün güçlü markalarından E.C.A., kullanıcı beklentilerini yüksek teknolojisiyle karşılayan yeni ürünü “Niobe Blue” klimayı pazara sundu. Sterilizasyon modu ve minimal boyutlarıyla her yaşam alanına uygun olan ürün, 12.000 BTU kapasitesi ve 18 dB’e varan düşük ses seviyesiyle kullanıcısına yüksek konfor sunuyor.

Uzun yıllardır iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren E.C.A., yaşam alanlarının ihtiyacına özel son teknolojiyle donatılan çözümler sunmaya devam ediyor. Pazara yeni sunulan Niobe Blue klima; UV jeneratörü, entegre Wifi modülü, uzun mesafe hava üfleyen güçlü fanı ve özel akıllı kanat teknolojisi ile fark yaratıyor. İnovatif özellikleri sayesinde sağlıklı ortamlar yaratan Niobe Blue, 12.000 BTU kapasitesi ve 18 dB’e varan düşük ses seviyesiyle kullanıcısına maksimum verim sağlıyor. Ürünün 15 metreye varan uzun mesafeli hava üfleme gücü ve oval kenarlara sahip şık yapısı ise üstün özelliklerini tamamlıyor.

Sterilizasyon moduyla bakteri ve virüslere karşı yüksek koruma

UV jeneratörünün devreye girmesiyle ortamdaki bakteri ve virüslere karşı yüksek derecede koruma sağlayan Niobe Blue klima, sterilizasyon moduyla fark yaratıyor. UV modunun 30 dakika devrede kalması, ortamda bulunan virüs ve bakterilerin etkinliklerini minimize ederken havayı hijyenik hale getiriyor. Entegre Wifi modülü sayesinde kullanıcısına kolaylık sağlayan ürün, mobil uygulama üzerinden erişim, müdahale etme ve zamanlayıcı ile program yapma gibi avantajlar sunuyor. Niobe Blue, fan motoru, kanat yapısı ve güçlü üflemesi ile havanın uzun mesafeli şekilde tüm ortama homojen şekilde dağılmasını mümkün kılıyor. Ürünün Self Clean modu ortamı toz ve yabancı partiküllere karşı temizlerken, karbon filtresi ise zararlı gazları ve kokuları yakalayarak sağlıklı bir ortam yaratıyor.

Üstün tasarım özelliğiyle kullanım ve bakım kolaylığı

Minimal boyutları ile yer avantajı sağlayan Niobe Blue klima, en küçük alanlarda dahi kullanılabiliyor. Klasik klima yapısına göre daha oval kenarlara sahip ürün, şık ve dekoratif olan mat beyaz kaplamalı özel paneliyle ortama farklı bir görünüm katıyor. Panelde ayrıca sadece değişiklik yapıldığında görünür hale gelen gizli geniş ekran ise estetik açıdan fark yaratıyor. İç ünitedeki yuvarlak hatlı özel tasarımı, servis ve bakım konusunda kolaylık sağlıyor. Montaj plakası ve destek klipsi ile rahatça monte edilen ürün, paneli açılarak pratik şekilde temizlenebiliyor. Bakım ve onarım ihtiyacında ise üç vidanın çıkarılması; fan motoru ve ana karta ulaşmayı mümkün kılıyor.

E.C.A. Mobil

EMAR Teknisyen

E.C.A. Akıllı Cihazlar