TR | EN

E.C.A.’dan: Arceus Elektrikli Kombi

Geri

Doğal gazın olmadığı yerde çözüm E.C.A.’dan: Arceus Elektrikli Kombi

E.C.A., Arceus elektrikli kombi ile doğal gazın bulunmadığı bölgelere ideal ısıtma çözümü sunuyor. Çevre dostu Arceus kombi, minimal boyutları ve 5 farklı kapasite seçeneğiyle kullanıcısına hem ısınma konforu hem de sıcak su kullanımında kolaylık sağlıyor. 

İklimlendirme sektörünün öncülüğünü 35 yılı aşkın tecrübesiyle sürdüren E.C.A., çevreye duyarlı ısıtma çözümlerini kullanıcısıyla buluşturmaya devam ediyor. Doğal gazın bulunmadığı bölgelere özel tasarlanan Arceus elektrikli kombi, özel alaşımlı rezistansı sayesinde yüksek verim sunuyor. The Chicago Athenaeum tarafından düzenlenen tasarım yarışmasında İyi Dizayn Tasarım Ödülü’ne layık görülen Arceus, 678 x 410 x 288 mm minimal boyutları ve dekoratif endüstriyel tasarımıyla kullanıcısının zevklerine hitap ediyor. 12 kW, 15 kW, 18 kW, 24 kW ve 27 kW olmak üzere 5 farklı kapasite seçeneğine sahip Arceus, 38 dB sessiz çalışma özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Comfort modu ile sıcak su kullanım konforu

Elektrik enerjisi kullanımıyla çevre dostu bir çözüm sunan Arceus elektrikli kombi, sahip olduğu kontrol sistemiyle de güvenli ısınmayı evlere taşıyor. Arceus, sistemdeki ısıl ihtiyaca göre 2 kW ya da 3 kW dirençleri on/off şeklinde devreye alarak geniş bir aralıkta modülasyon yapılmasını sağlıyor. Donmaya karşı özel koruması ile zorlu iklim şartlarında tesisatı korumaya alan Arceus, ısıtma ve sıcak su kullanımı ihtiyaçlarını yüksek verimle sağlamasıyla da tüketici ve çevre dostu bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Enerji verimli pompası sayesinde ErP sistemine uygun bir yapıya sahip Arceus, comfort modu ile sıcak suya en hızlı şekilde erişim imkanı veriyor.

E.C.A. Mobil

EMAR Teknisyen

E.C.A. Akıllı Cihazlar