TR | EN

E.C.A., Ramazan Bereketini Farklı Şehirlerdeki İftar Sofrasında Paylaştı

Geri

Birlik ve beraberlik duygusunu 15 farklı şehirde 1000’e yakın kişiyle paylaşan E.C.A., ramazan ayı süresince bayilerini aynı sofrada buluşturdu. Türkiye’nin farklı bölgelerinde aynı heyecanı yaşayan bayiler, birlikte olmanın verdiği duyguyla olumlu mesajlar verdi.

Türkiye’de iklimlendirme sektörünün liderlerinden biri olan E.C.A.,bu yılki ramazan ayı coşkusunu geleneksel olarak bayileriyle buluştuğu iftar sofralarında paylaştı. Ramazan ayı süresince 15 farklı şehirde bayileriyle iftar organizasyonlarında buluşanE.C.A., 1000’e yakın kişiyi bir araya getirdi. E.C.A.’nın bu yılki iftar organizasyonları Tekirdağ,Ankara, Adana, Bursa, Balıkesir, Zonguldak, Çanakkale, İstanbul, Samsun, Trabzon, Sakarya, Konya, Kayseri, Kütahya, Eskişehir şehirlerinde gerçekleşti.

E.C.A. ailesi ramazan süresince aynı sofrada birlik oldu

Uzun yıllardır her duyguyu birlikte yaşayan E.C.A. ailesi, ramazan ayı boyunca buluştuğu sofralarda birlik ve beraberlik etrafında toplandı. İftar organizasyonlarında E.C.A. markasının çatısı altında yer almanın gururunu yaşadıklarını belirten bayiler, bir araya gelmenin heyecanını paylaştı. Ramazan ayının bereket ve kardeşlik duygusunukeyifli sohbetler eşliğinde kutlayan E.C.A. ailesinin üyeleri, yeni başarılara imza atmanın temennisini paylaştı.

E.C.A. Mobil

EMAR Teknisyen

E.C.A. Akıllı Cihazlar