TR | EN

KURUMSAL

Kalite Politikası

Kalite Politikası

AMACIMIZ, Elginkan Topluluğunun bir kuruluşu olan ve Isı Sektöründe faaliyet gösteren EMAS A.Ş.’nin; üretim, ürün ve hizmet kalitesinde öncü bir kuruluş olmasını sağlamaktır.
 
Beklentimiz, yenilikçi, çağdaş, atılımcı yaklaşımlarla müşterilerimize, üretilen kalitenin sürekli korunacağı ve geliştirileceği güvenini vermektir.
 
Hedefimiz; tüm proseslerde ölçülebilirliği ve sürekli iyileşmeyi sağlamak için periyodik gözden geçirmeler yaparak; tüm paydaşlarımızın beklentilerini karşılamak, sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmek, çevreye saygılı olmak, verimliliği yükselterek müşteri memnuniyetini, pazar payımızı,  rekabet ve fon yaratma gücümüzü arttırmaktır.
 
Yönetim ilkemiz, Uluslararası ve ulusal yasal mevzuatlar ile Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerine uymaktır. Ayrıca Toplam Kalite felsefesini gerçekleştirebilmek amacıyla; faaliyet süreçlerimize tüm çalışanların,  tedarikçilerin ve müşterilerin katılımını sağlamaktır.
 
Çalışanlarımız temel varlıklarımızdır. Onların daha verimli olacakları ve şirketimizde çalışmaktan gurur duyacakları ortamı sağlamak ve sürekli geliştirmek,  temel yönetim anlayışımızdır.