TR EN
Hafta Sonu ve Bayramlarda Nöbetçi Servislerimizi Öğrenmek için Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz.
Banyo ve Tesisat Ürünleri

Armatür, Su Tesisatı ve Doğalgaz Vanaları, Seramik Sağlık Gereçleri, Akrilik Küvet, Gömme Rezervuar, Seramik Kaplama Malzemeleri, Banyo Aksesuarları

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Kombi, Merkezi Isıtma Sistemleri, Radyatör vb.

Gideroğlu D.gaz Isı Sist.ltd.şti.
Adresİstasyon Cd.No:59
Telefon0372 615 66 86
Faks0372 615 55 77
Е-Mailgiderogludgaz@ecabayi.com
Ilgın Yapı Malz.inş.nak.tic.ve San.ltd.şti
AdresÇay Mah.Atatürk Cad.No:28
Telefon0372 615 87 97
Faks0372 615 87 97
Е-Maililginyapi@ecabayi.com
Huzur Isı San.inş.malz.tic.ltd.şti.
Adresİnönü Cad. N:23
Telefon0372 556 38 96
Faks0372 556 85 25
Е-Mailhuzurisi@ecabayi.com
Efe Enerji İnşaat Ve Tesisat Malzemeleri
AdresMüftü mah. İbrahim Efe cad. No:28 Kdz. Ereğli/Zonguldak
Telefon0372 322 11 28
Cep Telefonu0507 245 11 28
Gülhan Yapı Ve İnş.malz.ltd.şti.
AdresDevrekyolu Cad. N:18
Telefon0372 316 79 57
Faks0372 312 47 58
Е-Mailgulhancam@ecabayi.com
İn-tes Isıt.soğ.elkt.inş.emlk.san.tic.ltd.şti (şube)
AdresHisararkası Mah. 202 Evler Hisararkası Cami Pasajı
Telefon0372 260 04 67
Hüseyin Sayılı -sayılı Elektrik
AdresAcılık Cad. Alparslan Sok. N:68/E
Telefon0372 251 68 66
Faks0372 252 09 13
Е-Mailsayilielektrik@ecabayi.com
İn-tes Isıt.soğ.elkt.inş.emlk.san.tic.ltd.şti.
AdresMithatpaşa Mah. Defterdar SK.N:4/B
Telefon0372 252 44 06
Faks0372 252 44 78
Е-Mailintesisitma@ecabayi.com
Murat Candaş - Canpa Yapı Ür. Top.dağ. Pazarlama
AdresKozlu Park Mağazaları Karaelmas Cad. No:4
Telefon0372 268 46 46
Faks0372 268 21 87
Е-Mailcanpa@ecabayi.com
Yazıcılar Yapı Mark.ltd.şti.
AdresBelediye Bulvarı No:39
Telefon0372 252 09 57
Faks0372 253 16 54
Е-Mailyazicilaryapi@ecabayi.com