TR EN
Hafta Sonu ve Bayramlarda Nöbetçi Servislerimizi Öğrenmek için Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz.
Banyo ve Tesisat Ürünleri

Armatür, Su Tesisatı ve Doğalgaz Vanaları, Seramik Sağlık Gereçleri, Akrilik Küvet, Gömme Rezervuar, Seramik Kaplama Malzemeleri, Banyo Aksesuarları

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Kombi, Merkezi Isıtma Sistemleri, Radyatör vb.

Yavuz Tuna İnş.nak.san.tic.şti
AdresAtatürk Bulvari Cumhuriyet Mah. No:10
Telefon0362 438 06 93
Faks0362 437 39 55
Kenan Yılmza - Akademi Mühendislik
AdresKızılırmak MAh.Yaşaroğlu Cad.No:9/E
Telefon0362 543 67 96
Cazgır A.ş.
AdresGülsan Sanayi Sitesi 36. Sanayi Cd. No:9
Telefon0362 238 09 22
Faks0362 230 55 22
Е-Mailsamsunboru@ecabayi.com
İdol Tesisat Ve Yapı Malz.tic.ltd.şti.
AdresÜlsan Sanayi Sitesi 62 Sokak No:17
Telefon0362 231 03 00
Faks0362 220 21 14
Е-Mailidol@ecabayi.com
Yeşildal Müh.mak.inş.san.tic.ltd.şti.
AdresSanayi Sitesi Sultan Kılıçaslan No:23
Telefon0362 228 62 10
Faks0362 228 62 11
Е-Mailyesildalmuh@ecabayi.com
Sami Değirmenci-değirmenci Ticaret
Adres25 Mayıs Mh. 25 Mayıs Sk. N:24
Telefon0362 714 58 24
Е-Mailsami@ecabayi.com
Dön-san Müh.dan.inş.ve Malz.tic.ve San.ltd.şti
AdresFatih Sultan Mehmet Cd. N:107
Telefon0362 432 01 60
Е-Maildonsanmuh@ecabayi.com
Gümüş Isı - Tamer Zor
AdresHançerli Mah. 100.Yıl Bulvarı No:27/A/2
Telefon0362 446 56 29
Faks0362 446 56 29
Е-Mailgumusisi@ecabayi.com
Simpa Ticaret-köksal Ersayın
AdresHançerli Mah. Bahçe Sok. No:8
Telefon0362 447 33 33
Faks0362 447 33 38
Е-Mailsimpaticaret@ecabayi.com
Karpa Isı Soğutma Seracılık Ve İnş. Malz. San. Tic. A.ş
AdresŞabanoğlu Mah. Kutlukent Bulv. No:140
Telefon0362 447 45 57
Faks0362 447 53 17
Е-Mailkarpaisitmaqecabayi.com
Kutluser İnş. Malz. Tic. San. Ltd.şti.
AdresKirazlık Mah. 1027.Sokak No:1/2
Telefon0362 266 88 55
Faks0362 266 52 38
Güven Isı- Emrullah Tufan/hüseyin Naci Aysoylu Adi Ortaklığı
AdresCumhuriyet Mah. Gazi Cd. N:14
Telefon0362 647 32 72
Е-Mailguvenisi@ecabayi.com