TR EN
Hafta Sonu ve Bayramlarda Nöbetçi Servislerimizi Öğrenmek için Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz.
Banyo ve Tesisat Ürünleri

Armatür, Su Tesisatı ve Doğalgaz Vanaları, Seramik Sağlık Gereçleri, Akrilik Küvet, Gömme Rezervuar, Seramik Kaplama Malzemeleri, Banyo Aksesuarları

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Kombi, Merkezi Isıtma Sistemleri, Radyatör vb.

Kırılmazlar İnş.nak.mad.yak.torna Tes.san.tic.ltd.şti
AdresCırgalan Mah.Sivas Bulvarı No:381
Telefon0352 241 37 70
Faks0352 241 37 47
Е-Mailkirilmazlar@ecabayi.com
Er İnş.malz.tic.san.ltd.şti.
AdresKemeraltı Mh.Nazımbey Cd. N:168/A
Telefon0352 336 22 83
Е-Mailerins@ecabayi.com
İsabet Yapı Malz. San . Tic. Ltd. Şti.
AdresKüçükyalı Mah. Kartal Bulvari-Mavikent Sitesi No:127/D
Telefon0352 231 24 95
Faks0352 231 24 95
Е-Mailisabettic@ecabayi.com
Ter-mak Yapı Malz.inş.mak.müh.tic.ltd.şti.
AdresKüçükali Mah.Kartal Bulvarı Mavikent Sitesi No:125/B
Telefon0352 330 21 41
Faks0352 330 21 41
Е-Mailtermakyapi@ecabayi.com
Yelken Sıh.tes.ısı Malz.inş.san.tic.ltd.şti.
AdresÇORAKÇILAR MAH. MEVLANA CAD. NO:33
Telefon0352 336 16 00
Faks0352 336 43 44
Cep Telefonu0532 333 30 00
Е-Mailyelkensihtes@ecabayi.com
Zorlu Isı İzolasyon Ve İnş.san.tic.ltd.şti.
AdresKeykubat Mah.Osman Kavuncu Bulvarı No:349
Telefon0352 332 32 55
Faks0352 332 35 56
Е-Mailzorluisi@ecabayi.com
Zülal Isıtma Tes. İnş. Malz. San. Ve Tic.ltd.şti
AdresOsman Kavuncu Mh.O.Kavuncu Blv.Ş.Cengiz Sabuncu Sk.N:89/D
Telefon0352 336 73 74
Faks0352 336 73 74
Е-Mailzulalins@ecabayi.com
Akfen Isı Su Tesisatı Yapı Malz. San. Tic. Ltd. Şti.
AdresEğribucak Mah.Kavgacizade Cad. No:23
Telefon03523360611
Е-Mailakfenisi@ecabayi.com
Çeviker Yapı Malz.inş.san.tic.ltd.şti.
AdresKüçükali Mah. Kartal Bulvarı-Mavikent Sitesi No:127/G
Telefon0352 320 33 22
Faks0352 320 40 11
Е-Mailcevikleryapi@ecabayi.com