TR EN
Hafta Sonu ve Bayramlarda Nöbetçi Servislerimizi Öğrenmek için Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz.
Banyo ve Tesisat Ürünleri

Armatür, Su Tesisatı ve Doğalgaz Vanaları, Seramik Sağlık Gereçleri, Akrilik Küvet, Gömme Rezervuar, Seramik Kaplama Malzemeleri, Banyo Aksesuarları

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Kombi, Merkezi Isıtma Sistemleri, Radyatör vb.

Ege Doğalgaz – Erkan Mete
AdresKAZIMDİRİK MAH. CUMHURİYET CAD. NO:11/A ALİAĞA İZMİR
Telefon0232 616 17 33
Isıl Müh.ısıtma Ve Soğutma Sist.inş.taah.san.tic.ltd.şti.
AdresMithatpaşa Cad.No:199
Telefon0232 279 16 62
Faks0232 278 49 91
Е-Mailisilmuhendislik@ecabayi.com
D.m.h.inş.taah.tes.müh.san.ve Tic. Ltd.şti.
AdresAdelet Mah.Anadolu Cad. No:40 Tepekule İş Merkezi. K:8 D:811
Telefon0232 486 63 30
Faks0232 486 63 61
Е-Maildmhinsaat@ecabayi.com
İzmir Tara Yapı Malz.tic.san.a.ş.
AdresAdalet Mah. Anadolu Cad. No:40/2-1
Telefon0232 449 49 11
Faks0232 469 56 30
Е-Mailizmirtara@ecabayi.com
Kazım Çelebi - Çelebi Mühendislik (şube)
AdresKaracaoğlan Mah. 6159 Sok. No:1/C
Telefon0232 4720510
Faks0232 4720508
Mavi Akım Müh.d.gaz İnş.san.tic.ltd.şti.
AdresKazım Dirik Mah.Üniversite Cd. N. 83
Telefon0232 459 98 98
Е-Mailmaviakim@ecabayi.com
Özer Uzuner - Özer Yapı Malzemeleri
AdresAdalet Mah.2131 Sok.No:27/B
Telefon0232 348 54 24
Faks0232 348 54 23
Е-Mailozeryapi@ecabayi.com
İmparator Pet.ür.day.tük.ltd.şti.
AdresMkz.1405 Sk. No:18/B 20/A
Telefon0232 454 12 11
Faks0232 454 12 11
Е-Mailimparator@ecabayi.com
Kaan Isı Dgaz İnş.taah.müh.san.tic.ltd.şti.
AdresMenderes Cd. N:129/C Şirinyer
Telefon0232 452 73 33
Faks0232 426 83 23
Е-Mailkaanisi@ecabayi.com
Dinamik Mühendislik-okan Uysal
AdresAtıfbey Mah.Türkan Saylan Cad.No:35/A
Telefon0232 251 55 14
Faks0232 251 55 14
Е-Maildinamikmuh@ecabayi.com
Daylan Müh.dgaz Isı Sist.mek.mon.inş.san.tic.ltd.şti.
AdresDoğanay Mah. Saim Çıkrıkçı Cd. N:140/3-A Yeşilyurt
Telefon0232 262 03 03
Faks0232 228 50 50
Е-Maildaylanmuh@ecabayi.com
Muran Müh. D.gaz Sıh.tes.inş.teks.san.tic.lt.dşti.
Adresİnönü Cd. Esenyalı Mah. N:623/D
Telefon0232 224 31 11
Faks0232 224 31 11
Е-Mailmuranmuh@ecabayi.com
3-k Kat Kaloriferi Klima İnş.paz.san.ve Tic Ltd.şti
AdresAtatürk Bulvarı No:22/B
Telefon0232 382 82 59
Faks0232 372 15 18
Е-Mail3kkatkaloriferi@ecabayi.com
Klikom Müh.dgaz Elkt.elkt.inş.san.tic.ltd.şti.
AdresYalı Mah.6439 Sk. N:50/A
Telefon0232 362 86 00
Е-Mailklikom@ecabayi.com
Batı Grup İnş.san.tic.aş.
AdresKemal Paşa O.S.M. Mh. İzmir Ankara Asfaltı No:315
Telefon0232 342 22 66
Faks0232 373 19 90
Е-Mailbatigrup@ecabayi.com
Akın İnş.serm.malz.san.tic.ltd.şti.
AdresGaziler Cd. Yeni Şehir İş Merkezi No:478-S Yenişehir
Telefon0232 433 90 20
Faks0232 449 58 94
Е-Mailakinins@ecabayi.com
İlter Tes.san. Ve Tic.ltd.şti.
Adres1202/1 Sok N:4/A
Telefon0232 457 25 70
Faks0232 457 44 25
Е-Maililtertes@ecabayi.com
Mavi Akım Müh.d.gaz İnş.san.tic.ltd.şti.(şb)
Adres1202/1 Sokak No:54/G
Telefon0232 459 98 98
Faks0232 459 85 99
Е-Mailmaviakim@ecabayi.com
Tire Ayyıldız Müh.inş.yapı Malz.teks.tic.ltd.şti
AdresCumhuriyet Mah. Enstitü Cad. No:36
Telefon0232 5124040
Faks0232 5124040
Е-Mailtire@ecabayi.com