TR EN
Hafta Sonu ve Bayramlarda Nöbetçi Servislerimizi Öğrenmek için Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz.
Banyo ve Tesisat Ürünleri

Armatür, Su Tesisatı ve Doğalgaz Vanaları, Seramik Sağlık Gereçleri, Akrilik Küvet, Gömme Rezervuar, Seramik Kaplama Malzemeleri, Banyo Aksesuarları

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Kombi, Merkezi Isıtma Sistemleri, Radyatör vb.

Ark Isıtma Ve İnşaat Tic. Ltd. Şti.
AdresMERKEZ MAH. NECİP FAZIL CAD. NO:26/B
Telefon0212 597 68 68
Erem Isıtma-soğutma Ve İnş.san.tic.ltd.şti.
AdresFerhat Paşa Mah. 16.Sokak No:23
Telefon0216 572 26 48
Faks0216 572 26 48
Е-Maileremisitma@ecabayi.com
Eskihisar İnş.malz. San .ve Tic. A.ş. (şube)
AdresÜsküdar İçerenköy yolu Caddesi No:14/B
Telefon0216 575 61 62
Faks0216 415 65 37
Е-Maileskihisar@ecabayi.com
Aydın Isı Sist. San.tic.ltd.şti.
AdresDenizköşkler Mah.Reşitpaşa Cad. N:29
Telefon0212 590 09 60
Faks0212 591 54 87
Е-Mailaydinisi@ecabayi.com
Denge Tes.inş.tel.turz.gıda San.tic.ltd.şti.
AdresÜniversite Mh. Selvi Sokak No:57
Telefon0212 509 18 91
Faks0212 509 18 91
Е-Maildengetesisat@ecabayi.com
Fatih Ünal
AdresAmbarlı Mah.Balaban Cad.No:18
Telefon0212 984 99 99
Faks0212 590 49 49
Е-Mailfatihunal@ecabayi.com
Yaylakent Isı Dan.inş.san.tic.ltd.şti.
AdresM.Kemalpaşa Mh.Yıldırım Beyazıt Cd. Cami Sk. N:166/B
Telefon0212 690 46 38
Faks0212 428 57 70
Е-Mailyaylakent@ecabayi.com
Hedef Isı D.gaz Isı İsit.ltd.şti.
AdresFevzi Çakmak Mah.Osman Gazi Cd. No:203
Telefon0212 436 81 81
Faks0212 436 12 09
Е-Mailhedefisi@ecabayi.com
Metaş Müh.taah.tes.san.tic.ltd.şti.
AdresFatih Mh.Bağlar Sk. No:43/1
Telefon0212 657 01 18
Faks0212 657 01 84
Е-Mailmetasmuh@ecabayi.com
Metaş Müh.taah.tes.san.tic.ltd.şti.(şb)
AdresYavuz Selim Mh. Birlik Cd. 3/11 Sk. N:5
Telefon0212 433 13 27
Е-Mailmetasmuh@ecabayi.com
Reis Isı D.gaz Isı Sist.san.tic.ltd.şti
AdresGüneşli Mah.Evren Cad.No:75
Telefon0212 656 08 87
Faks0212 550 91 38
Е-Mailreisisi@ecabayi.com
Aksa Isı Sist.san.dış Tic.ltd.şti.
AdresBahçelievler Mah Talatpaşa Cd No:19 B-Blok Dükkan:2
Telefon0212 502 44 33
Faks0212 502 44 33
Е-Mailaksaisi@ecabayi.com
Alfa Müh.ısı Ve İnş.san.tic.ltd.şti.
AdresFevzi Çakmak Mah.İmren Sok.No:9 Yenibosna
Telefon0212 452 10 60
Faks0212 452 10 59
Е-Mailalfamuh@ecabayi.com
Ali Haydar Kaya - Özgür İnşaat
AdresMerkez Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:189 Yenibosna
Telefon0212 551 17 88
Faks0212 653 52 07
Е-Mailozgurdgaz@ecabayi.com
Balmak Mak. Müh.taah.san.tic.ltd.şti.
AdresFerit Selim Paşa Cad. Demet Sok. N:2/B
Telefon0212 506 72 51
Faks0212 554 60 81
Е-Mailbalmakmuh@ecabayi.com
Lider Yapı Malz.ltd.şti.
AdresKocasinan Merkez Mah. Sakıp Sabancı Cad. No:1/1A
Telefon0212 502 27 33
Е-Maillideryapi@ecabayi.com
Engin Müh. İnş.tes.san.taah.ltd.şti.
AdresYıldırım Mah. Millet Cad. N:128
Telefon0212 618 55 96
Faks0212 618 62 59
Е-Mailenginmuh@ecabayi.com
Erem Isı Ve İnş.san.tic.
AdresOSB MAHALLESİ.AÇELYA CD.NO:17/Z1
Telefon0212 875 30 00
Faks0212 875 30 10
Е-Maileremisi@ecabayi.com
Teknik Isı Müh.inş.tes.san.tic.ltd.şti.
AdresKadı Mehmet Mh.Değirmen Arkası Sk.N:21/C Kasımpaşa
Telefon0212 237 93 73
Faks0212 237 93 73
Е-Mailteknikisi@ecabayi.com
Rota Muhendislik (sube)
Adresİhsaniye Mah. Gazi Mustafa Kemal Paşa Cad. No:15/1
Telefon0212 699 88 00
Hedef Isı D.gaz Isı Sist.ltd.şti./(şb)
AdresMehter Çeşme Mh. Cumhuriyet Cd. No:49
Telefon0212 689 43 43
Faks0212 689 43 43
Neyzen İnşaat Sanayi Ve Ticaret A.ş.
AdresSELAHADDİN EYYUBİ MAH. 1342 SOK. NO:44
Telefon444 7 027
Е-Mailinfo@neyzenyapi.com
Reis Isı D.gaz Isı Sist.san.tic.ltd.şti (şb.)
AdresFatih Mah.Urfalılar Cad.No:31
Telefon0212 620 05 00
Faks0212 620 05 00
Е-Mailreisisi@ecabayi.com
Rota Müh.d.gaz Isı Sist.inş.san.tic.ltd.şti.
Adresİnönü Mah. Mandıra Cd. No:22
Telefon0212 699 88 00
Faks0212 699 88 00
Е-Mailrotamuh@ecabayi.com
Taşcı Yapı Mlz. Elekt.inş.san.iç Ve Dış Tic.ltd.şti
AdresÖrnek Mah. Erzurum Kongre Cad. 1344 Sokak 4/1
Telefon0212 620 15 26
Akan Isı Isıtma-soğutma Grup.d.gaz Sist.ltd.şti.
AdresYeşilpınar Mah. Mercan Sokak No:59/A
Telefon0212 628 95 34
Faks0212 431 57 79
Е-Mailakanisi@ecabayi.com
Sistem Yapı Malz.ltd.şti.
AdresCendere Yolu Burunsuz Mevkii N:38 Kemerburgaz
Telefon0212 360 35 40
Faks0212 360 35 44
Е-Mailsistemyapi@ecabayi.com
Özgür İnş.malz.tic.ltdi.şti.
AdresYıldıztabya Cad. N:22/A
Telefon0212 545 46 43
Faks0212 545 55 67
Е-Mailozgurins@ecabayi.com
Teknik Dizayn Müh.mim.inş.san.tic.ltd.şti.
AdresMevlana Mh. 832. Sk. 6/A Küççükköy
Telefon0212 419 66 77
Faks0212 419 66 76
Е-Mailteknikdizayn@ecabayi.com
Temel İlhan-ilhan Isı
AdresMerkez Mah. Çukurçeşme Cad. No:78
Telefon0212 615 35 47
Faks0212 615 92 16
Е-Maililhanisi@ecabayi.com
Estetik Yapı İnş.taah.ısı D.t.m.mal.tic.ltd.şti.
AdresAlibey Cd. No:5/C
Telefon0212 321 97 20
Faks0212 321 48 98
Е-Mailestetikyapi@ecabayi.com
Teta Tesisat Mak.inş.müh.ltd.şti.
AdresTalat Paşa Mh. Çelebi Cad. N:3
Telefon0212 220 32 30
Faks0212 220 32 30
Е-Mailteta@ecabayi.com
Atılım Doğalgaz Perforje
AdresCevizli Mah. Saraylar Cad. Bursa Sok. No:10
Telefon0216 442 26 27
Fortes Müh.doğalgaz İnş.san.ve Tic Ltd.şti
AdresTugayyolu Cad. Ofisim İstanbul Plazaları No:62-63
Telefon0216 444 81 18
Faks0216 477 82 00
Е-Mailfortesmuh@ecabayi.com
Güven Müh.san.tic.ltd.şti.
AdresBağlarbaşı Mah. Beşevler Çıkmaz Sok. No:4/2
Telefon0216 459 81 81
Faks0216 399 94 82
Е-Mailguvenmuh@ecabayi.com
Töre Yapı Malz.san.tic.aş.
AdresGülsuyu Mah. Bilginler Sok. No:24/A
Telefon0216 361 71 71
Faks0216 384 63 73
Е-Mailtoreyapi@ecabayi.com
Üçay Müh.d.gaz Mak.san. Ve Tic.ltd.şti.
AdresOsmangazi Mah.Yıldırım Beyazıt Cad.No:5 Samandıra
Telefon0216 444 82 29
Faks0216 311 46 65
Е-Mailucaymu@ecabayi.com
Yıldırımlar Yapı Tes.malz. Ltd.şti.
AdresPiri Mehmet Paşa Mah. Ahmet Öney Sok. No:11
Telefon0212 727 44 60
Faks0212 727 44 60
Yıldırımlar Yapı Ve Tesisat - Kazım Yıldırım
AdresPiri Mehmet Paşa Mah. Burhan Soyaslan Sok. No:22
Telefon0212 728 37 91
Faks0212 728 37 91
Е-Mailyildirimlaryapi@ecabayi.com
Anadolu Teta Isı Market İnş. Gıda İth.ihr.san.ve Tic.ltd.şti.
Adresahmet yesevi mh.demokrasi cd.no:119
Telefon0216 398 07 82
Kamer Isı Sistemleri Müh.inş.taah. Paz.tic. Ltd.şti.
AdresYunusemre Mah. 1328/1 Sokak NO:2-A/1
Telefon0212 6506618
Kaya Mühendislik - Erdal Kaya
AdresHabibler Mah. Eski Edirne Asfaltı Cad. İnter Class İş Merkezi No:924 K:1
Telefon0212 538 38 08
Faks0212 475 10 47
Е-Mailkayamuh@ecabayi.com
Teknik Dizayn Müh.mim.inş.san.tic.ltd.şti. (şb)
AdresBalibey Mah. Vali Muhittin Cd. N:6
Telefon0216 710 38 50
Faks0216 710 38 51
Е-Mailteknikdizayn@ecabayi.com
Acf Müh. İnş. Tic.ltd.şti.
AdresFulya Mah.Şehit Niyazi Sk.N:19/B
Telefon0212 212 15 46
Faks0212 212 86 98
Е-Mailacfmuh@ecabayi.com
Tara A.ş.
AdresBüyükdere Cad. 91/B Mecidiyeköy
Telefon0212 212 00 01
Faks0212 211 99 94
Е-Mailtaraas@ecabayi.com
Elit Müh.d.gaz.mak.inş.ltd.şti.
AdresFerhatpaşa Mah. Temyanyol G-99 Sk N:46 Ataşehir
Telefon0216 419 76 66
Faks0216 419 44 88
Е-Mailelitmuh@ecabayi.com
Hedef Isı D.gaz Isı Sist.ltd.şti./(şb)
AdresKazım Karabekir Mah Adem Yavuz Cad. N:70
Telefon0216 632 16 16
Faks0216 632 16 69
Kombi Klima Grup İkl.san.ve Tic.ltd.şti.
AdresAdem Yavuz Mah.Alemdağ Cd.No:431
Telefon0216 444 19 87
Faks0216 611 63 99
Е-Mailkombiklimagrup@ecabayi.com
Akfa Enerji Sistemleri Tic A.ş
AdresSeyitnizam Mah. Demirciler Sitesi 7.Yol No: 2
Telefon0212 558 20 70
Bengi Kombi Müh.ısıt-soğt.san.tic.ltd.şti
AdresSeyitnizam Mah.Demirciler Sitesi 2. Yol No:76
Telefon0212 415 58 00
Faks0212 546 39 00
Е-Mailbengikombi@ecabayi.com
Erem Müh. Isı San.tic.ltd.şti.
AdresSeyit Nizam Mah.Demirciler Sitesi 1.Yol No:49
Telefon0212 664 50 00
Faks0212 547 98 31
Е-Maileremmuh@ecabayi.com
Katre Isı Sis.ve Müh.tic.ltd.şti
AdresSeyitnizam Mah. Demirciler Sitesi 1.Yol No:73
Telefon0212 415 48 15
Faks0212 415 48 09
Е-Mailkatre@ecabayi.com
Türkmenler Yapı Malz.san.ve Tic.ltd.şti.
AdresVeliefendi Mah.Hoca Ahmet Yesevi Sokak No:110/B
Telefon0212 665 15 52
Faks0212 665 15 52
Е-Mailttmtek@ecabayi.com
Ünallar Dtm Isı Sist.tic.ltd.şti. (şb)
AdresSeyitnizam Mah. Demirciler Sitesi 1.Yol No:24
Telefon0212 416 02 22
Faks0212 416 26 66
Е-Mailunallardtm@ecabayi.com
Ünallar Dtm Isı Sist.tic.ltd.şti. (şb)
AdresSeyitnizam Mah. Demirciler Sitesi 5.Yol No:73
Telefon0216 416 02 22
Е-Mailunallardtm@ecabayi.com
Ünallar Dtm.ısı Sist.tic.ltd.şti.
AdresSeyitnizam Mah. Demirciler Sitesi 6.Yol No:66
Telefon0212 547 83 83
Faks0212 447 82 56
Е-Mailunallardtm@ecabayi.com
Yay Yapı Mlz.san.ve Tic.ltd.şti.
AdresSeyitnizam Mah.Demirciler Sitesi 1.Yol No:61
Telefon0212 582 85 80
Faks0212 510 81 70
Е-Mailyayyapi@ecabayi.com