TR EN
Hafta Sonu ve Bayramlarda Nöbetçi Servislerimizi Öğrenmek için Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz.
Banyo ve Tesisat Ürünleri

Armatür, Su Tesisatı ve Doğalgaz Vanaları, Seramik Sağlık Gereçleri, Akrilik Küvet, Gömme Rezervuar, Seramik Kaplama Malzemeleri, Banyo Aksesuarları

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Kombi, Merkezi Isıtma Sistemleri, Radyatör vb.

Altes Isıtma - Ali Rıza Yıldırım
AdresBinevler Mh. Şehit Emre Bakırcı Cd. N:22/A
Telefon0342 335 44 78
Faks0342 335 44 78
Cep Telefonu0532 263 03 13
Е-Mailaltesisitma@ecabayi.com
Işık Mühendislik Mak.san.ve Tic.ltd.şti.
AdresBİNEVLER MH. 81052 SK. NO:6/A
Telefon0342 341 45 11
Faks0342 341 45 11
Cep Telefonu0533 638 39 39
Е-Mailisikmuh@ecabayi.com
Kormak İnş.malz.san.ve Tic.a.ş.
AdresDeğirmiçem Mh.Fevzi Çakmak Bulv. 36/A
Telefon0342 336 24 01
Faks0342 336 24 01
Е-Mailkormakins@ecabayi.com
Mala İnş. Plastik Taş San.tic.ltd Şti
AdresMÜCAHİTLER MH. 52009. CD. NO:21
Telefon0342 325 38 38
Faks0342 325 38 55
Е-Mailmalains@ecabayi.com
Öz Güneydoğu İnş. Malz. Paz. San. Ve Tic. Ltd. Şti.
AdresİNCİLİPINAR MAH. NAİL BİLEN CAD. 11 NOLU SOK. NO:5/G AYINTAP İŞ MER. ALTI
Telefon0342 324 76 00
Faks0342 324 76 02
Cep Telefonu0532 292 04 24
Е-Mailozguneydogu@ecabayi.com
Öztürk Müh.ısıtma Soğutma D.gaz Sistemleri
AdresOsmangazi Mah. Abdülkadir Aksu Bulvarı No:180
Telefon0342 360 97 17
Cep Telefonu0532 564 61 47
Е-Mailsinanozturk@ecabayi.com