TR EN
Hafta Sonu ve Bayramlarda Nöbetçi Servislerimizi Öğrenmek için Çağrı Merkezimizi Arayabilirsiniz.
Banyo ve Tesisat Ürünleri

Armatür, Su Tesisatı ve Doğalgaz Vanaları, Seramik Sağlık Gereçleri, Akrilik Küvet, Gömme Rezervuar, Seramik Kaplama Malzemeleri, Banyo Aksesuarları

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Kombi, Merkezi Isıtma Sistemleri, Radyatör vb.

Temelsu Müh. Dgaz.prj.inş.ltd.şti.
AdresZafer Mah. Cengiz Topel Cd.N:15/B
Telefon0224 371 88 83
Faks0224 371 11 78
Е-Mailtemelsumuh@ecabayi.com
Er-yap Doğalgaz
AdresVani Mehmet Mah. Namık Kemal Cad. No:23/A
Telefon- 0224 372 24 47
Faks- 0224 372 24 48
Biryılmaz Yapı Malz. A.ş
AdresBarış Mah.İzmir Yolu No:172
Telefon0224 452 12 72
Faks0224 452 42 46
Е-Mailbiryilmaz@ecabayi.com
Er-ser İnş.san.tic.ltd.şti.
Adresİhsaniye Mh.Okul Cd.Baytar Sk.N:2
Telefon0224 245 03 75
Faks0224 245 03 76
Е-Mailerserins@ecabayi.com
Tara Boru Ve İnş.malz.tic.san.a.ş.
AdresAltınova Mah. 1.Ova Sokak no:22-26
Telefon0224 215 10 40
Faks0224 215 10 39
Е-Mailtaraboru@ecabayi.com
İntek Isıtma Soğutma İkl.sis.müh.inş.san.tic.ltd.şti
AdresKülüppinar Mah. Erdoğan Cad. No:10/B
Telefon02242555233
Е-Mailintekisitma@ecabayi.com
Marpa Isı.soğ.d.gaz Elekt.inş.taah.san. Ve Tic.ltd.şti.
Adresİnönü Cad. Selimdede Sok.No:1/5
Telefon0224 254 06 66
Motif Yapı İnş.san.tic.ltd.şti.
AdresSoğukkuyu Mh.Yeni Mudanya Yolu N:40
Telefon0224 247 47 50
Faks0224 247 44 90
Е-Mailmotifyapi@ecabayi.com
Ahmet Yılmaz - Göçmen Ticaret
AdresŞükraniye Mh. Ankara Cd. N:184
Telefon0224 351 05 37
Faks0224 351 05 37
Е-Mailgoçmenticaret@ecabayi.com
Arme Yapı Malz. Isı Gerç.san.tic.ltd.şti.
AdresProf.Tezok Cd.N:45/A
Telefon0224 366 58 24
Faks0224 366 58 24
Е-Mailarmeyapi@ecabayi.com